Przejdź do treści

Zgarnij profesjonalny projekt logo w niższej cenie!

Od piątku 25. listopada 2022 do poniedziałku 28. listopada możesz zamówić profesjonalne logo w specjalnej cenie 600 zł.

O co chodzi?

Czarne logo na Black Friday to akcja, dzięki której chcę pomóc Ci zadbać o identyfikację wizualną Twojej marki, a jednocześnie rozbudować swoje portfolio. Z tego powodu dla 3 pierwszych osób przygotowałam specjalną ofertę – projekt logo z odręczną typografią w niższej cenie 600 zł.

Co dostajesz?

  • Profesjonalne jednokolorowe logo w stylu minimalistycznym
  • Odręcznie przygotowana niepowtarzalna typografia
  • Wersja alternatywna znaku
  • Pliki jpg, png z przezroczystym tłem i wektorowy PDF
  • Projekt gotowy do końca stycznia 2023

Tylko dla 3 pierwszych osób!

Przykładowe projekty

Jak wygląda współpraca?

1

W ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty odezwę się do Ciebie mailowo, abyśmy mogły ustalić termin krótkie spotkania online.

2

Na spotkaniu omówimy szczegóły. Po nim będę potrzebowała 1 tygodnia na przygotowanie pierwszej propozycji, którą w formie pliku jpg prześlę Ci mailem wraz z komentarzem.

3

Czas na Twoje poprawki! Mailowo przekazujesz mi swój feedback, a ja po około tygodniu wprowadzam poprawki i przygotowuję wersję alternatywną (sprawdź w FAQ, czym ona jest).

4

Na tym etapie możesz ponownie wprowadzić drobne poprawki w projekcie. Po ich naniesieniu prześlę do Ciebie plik jpg na białym lub ciemnym tle, plik png na przezroczystym tle oraz wektorowy pdf.

5

Możesz korzystać z logo! Gdzie? Na przykład w social mediach, w Canvie, na wizytówkach, na stronie internetowej lub blogu… Gdzie tylko chcesz!

FAQ

Według raportu magazynu grafmag.pl z połowy 2021 roku najczęściej projekt logo z księgą identyfikacji kosztował 2-5 tys. zł. W akcji Czarne logo na Black Friday zgarniasz projekt za jedyne 600 zł (bez księgi znaku, ale jednak).

Możesz go używać gdzie tylko chcesz, zarówno w wersji cyfrowej, jak i drukowanej, bez ograniczeń terytorialnych. Najczęściej logo umieszcza się:

+ na stronie internetowej, blogu,
+ na grafikach w social mediach lub jako zdjęcie profilowe,
+ na wizytówkach i papierze firmowym,
+ na opakowaniach produktów,
+ na pieczątkach.

Nie! Nazwa akcji „Czarne logo na Black Friday” to… tylko nazwa. Logo będzie jednokolorowe, ale nie musi być czarne.

Profesjonalne logo ma wersję podstawową, czyli najczęściej używaną, oraz alternatywną, czyli taką, którą możesz wykorzystać wszędzie tam, gdzie z jakichś powodów nie da się użyć tej podstawowej. Wersja alternatywna może być skrócona albo np. w innym kształcie. Zobacz to na przykładzie:

projekt logo wersja podstawowa i alternatywna

Profesjonalne logo to narzędzie, z którego będziesz korzystać przy tworzeniu innych projektów. Odpowiednio przygotowane pozwala na dowolne zmniejszanie i zwiększanie jego rozmiarów, nadaje się do druku i do użycia cyfrowego oraz jest niepowtarzalne – tylko Twoje! Pamiętaj: takiego logo nie zrobisz sobie w darmowej Canvie 🙂

Tak. Faktura przyjdzie do Ciebie mailem po opłaceniu zamówienia. Pamiętaj, aby w czasie jego składania podać numer NIP lub PESEL.

Możemy pomyśleć o bardziej rozbudowanej współpracy. Zamów projekt logo teraz, aby skorzystać z niższej ceny. A w sprawie innych projektów lub dodatkowych elementów identyfikacji skontaktuj się ze mną mailowo, żebym mogła przygotować Ci wycenę skrojoną na miarę.

No jasne! Napisz do mnie na justyna@juspyrka.pl – chętnie pomogę!.