Przejdź do treści
identyfikacja marki - projekt graficzny

BMS Bike – modernizacja identyfikacji marki

Odświeżony image marki rowerowej

BMS Bike to marka rowerowa, która miała już swoją identyfikację. Marzanna, jej właścicielka, zgłosiła się do mnie z prośbą o jej odświeżenie i rozbudowanie, bo dotychczasowe rozwiązania nie wystarczały do rozwijania działalności online.

W trakcje pracy powstała rozbudowana paleta kolorystyczna i kilka szablonów grafik do użycia w social mediach, a także odświeżona wersja logo. Na prośbę właścicielki, logotyp zachował oryginalny font, modernizacji poddany został tylko sygnet (czyli rysunek rowerzysty). Opracowałam także liczne wersje alternatywne logo, aby wygodniej się go używało. Projekt jak zwykle podsumowałam w księdze identyfikacji wizualnej.

Zakres projektu

Rozbudowanie palety kolorów, dobór fontów, modernizacja logo i przygotowanie większej liczby wersji, szablony grafik do social mediów, księga identyfikacji wizualnej

Charakter marki

Energiczna, radosna, silna, nietuzinkowa, zaczepna

Przykład użycia logo

projekt logo wersja alternatywna

Logo – wersja alternatywna na kolorowym tle

logo przed modernizacją identyfikacja marki bms bike

Wersja oryginalna sygnetu (symbolu)

Sygnet po modernizacji

paleta kolorów - identyfikacja marki

Paleta kolorów

plansze na Insta Stories

Plansze na Insta Stories

grafiki na instagram

Cover photo na Facebooka

identyfikacja marki – księga znaku

Księga identyfikacji wizualnej

Marzanna o naszej współpracy:

Justynę poleciła nam córka. To była nasza pierwsza współpraca dotycząca graficznego wizerunku naszej marki z profesjonalnym grafikiem. Praca przebiegała pod znakiem konkretu, rzetelności, zaskakujących pomysłów i bardzo dobrego kontaktu mailowego. Justyna nie narzuca swoich wizji, ale podąża za oczekiwaniami klienta. Wiele podpowiada i wyjaśnia. Bardzo pomocne są filmiki, które nagrywa tłumacząc w prosty sposób, jak radzić sobie z edycją grafik.