Przejdź do treści

Projekt graficzny online

Potrzebny Ci projekt graficzny? Zapraszam do współpracy. Projektuję grafiki dla biznesu całkowicie zdalnie!

juspyrka - grafika dla biznesu

Szukasz graficzki?

Pomogę Ci ogarnąć graficzną stronę biznesu. Sprawdź jak!

Co mogę dla Ciebie zaprojektować?

Jak pracuję?

projekt graficzny online dla biznesu

Pracowałam w życiu w wielu miejscach, ale wszystkie łączy jedno: praca, w której pomagam rozwinąć skrzydła. Biznesowe, graficzne, ale nie tylko.

W projektowaniu skupiam się na dokładnym poznaniu Twoich potrzeb, bo to one – w połączeniu z moim doświadczeniem i umiejętnościami – decydują o tym, jak udany projekt możemy razem stworzyć!

Stawiam na prostotę komunikacji – nie tylko między nami, ale też w grafikach, które tworzę. Uważam, że czytelność i funkcjonalność to najważniejsze cechy grafik. Ale spokojnie – o estetykę dbam równie mocno 🙂

Uwielbiam korzystać ze zdobyczy technologii, dlatego ze swoimi klientami współpracuję zdalnie. Przygotowane propozycje dostarczam w wersji elektronicznej. Dzięki temu Ty masz czas na spokojne podjęcie decyzji, a ja mogę podróżować po Hiszpanii moim vanem.

Co mnie wyróżnia?

Dbam o spójność. Nie tylko tę dotyczącą pojedynczych grafik, ale przede wszystkim tę między wizerunkiem a strategią Twojej marki.

Tłumaczę. Zależy mi na tym, abyś jako szefowa swojej marki świadomie decydowała o jej wizerunku. Dlatego dbam o to, abyś wiedziała, co, jak i dlaczego zostało zaprojektowane.

Nie limituję poprawekPracujemy do skutku. Ty sprawdzasz, czy projekt Ci się podoba, a ja dbam o jego poprawność graficzną i dopasowanie do Twojego klienta.

Jestem elastycznaWspółpracujemy 100% online, dlatego bez problemu dostosuję się do Ciebie. Nawet 12-godzinna różnica czasu to nie problem.

Jak przebiega współpraca?

1

Wycena

Wyceń orientacyjnie swój projekt na dole strony lub poproś mailowo o szczegółową wycenę PDF.

2

Konsultacja

Umów się na darmową konsultację wstępną, na której omówimy Twoje potrzeby, a ja z chęcią odpowiem na pytania.

3

Umowa i zaliczka

Po spotkaniu przygotuję ostateczną wycenę. Podpisujemy umowę i wpłacasz zaliczkę 50% potrzebną do rezerwacji terminu.

4

Brief projektowy

Przed startem prac proszę Cię o wypełnienie ankiety i przygotowuję brief projektowy. Będę dużo pytać o charakter Twojej marki i jej klientów – uprzedzam!

5

Projektujemy

Zaczynamy w wyznaczonym terminie i działamy! Piszę „my”, bo realizacja projektu to zawsze jest współpraca obu stron.

6

Po zakończeniu

Jestem do Twojej dyspozycji przez 2 tygodnie. Później też chętnie pomogę, ale nie mogę obiecać w jakim terminie!

Justyna Spyrka graficzna strona biznesu

Najczęściej zadawne pytania

Zastanów się, jakie projekty są Ci potrzebne oraz jakie cele mają realizować. Pomyśl o strategii swojej marki i jej wartościach. Jeśli potrzebujesz pomocy, daj znać – z chęcią odpowiem na Twoje pytania lub odeślę Cię do odpowiednich specjalistów.

Udany projekt graficzny to współpraca. Na początku będę od Ciebie potrzebowała informacji o marce i jej strategii. W trakcie prac nad projektem Twoim zadaniem będzie udzielać feedbacku i decydować o tym, która z przedstawionych propozycji najbardziej Cię przekonuje. Będziesz też dbać o to, aby dostarczyć niezbędne materiały, np. teksty i zdjęcia.

Brief określa wstępne założenia projektu. Opisuje Twoją markę, jej potrzeby i problemy do rozwiązania. Określa też zakres projektu. W briefie znajdują się też Twoje inspiracje.

Nie ma limitu! Pracujemy do skutku. Ty musisz być zadowolona z efektu, a ja dbam o to, żeby projekt był poprawny graficznie i realizował konkretne cele.

Rozliczenie za projekt następuje w dwóch transzach. Połowę należnej kwoty opłacasz przed rozpoczęciem współpracy w celu rezerwacji terminu. Drugą część płacisz dopiero po zakończeniu współpracy.

Tak, rozliczamy się na podstawie faktury VAT. Prowadzę działalność gospodarczą w Hiszpanii, dlatego jeśli jesteś zarejestrowana w bazie Europejskich Płatników VAT-u, fakturę wystawię z tzw. obciążeniem odwrotnym. Jeśli nie płacisz VAT-u, do ceny netto należy doliczyć 21% VAT.

Opinie klientów

Justyna stworzyła nowe logo do mojej firmy, zajmującej się nauką hiszpańskiego. Od samego początku kontakt był na wysokim poziomie. Dostałam maila z informacją jak będziemy działać, umówiłyśmy spotkanie, na którym Justyna wyjaśniła jak pracuje i wysłuchała moich oczekiwań, poznała historię marki oraz grupę docelową. W uzgodnionym wcześniej terminie dostałam propozycje logo i powiem szczerze - byłam w szoku, bo był to strzał w dziesiątkę! Jedyny problem jaki miałam, to wybór wersji kolorystycznej i tu Justyna też była bardzo pomocna - podpowiadała, wysyłała nawet różne wersje tła, żeby łatwiej mi było zdecydować. Otrzymałam dużo więcej niż oczekiwałam, od samego produktu po zaopiekowanie i pomoc. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Justyną, sama też na pewno wrócę 🙂
Jeżeli zależy Ci na: wysłuchaniu wszelkich Twoich uwag, cierpliwości względem poprawek, a zarazem inspirujących pomysłach, dopilnowaniu aspektów technicznych ułatwiających przyszłe wykorzystywanie grafiki, projekcie zrealizowanym na czas, profesjonalnej pod każdym względem obsłudze, to zdecydowanie polecam współpracę z Justyną.
Zadanie, które postawiliśmy przed Justyną, było bardzo trudne, wymagało zaangażowania, wyobraźni i zmysłu przestrzennego. Nie mogliśmy lepiej trafić. Justyna wykazuje inicjatywę i niesamowitą kreatywność, co przyczynia się do genialnych rysunków, które doskonale oddają to, co chcemy przekazać.

Skład książki na najwyższym poziomie. Cały proces, od początku do końca jest spójny z założeniami dotyczącymi zarówno szaty graficznej, jak i wizualnej strony marki. Wysoka dbałość o szczegóły i ogromne zaangażowanie Justyny dodaje plusa do szóstki. Gorąco polecamy współpracę z Justyną!
Polecam współpracę z Justyną. Świetny kontakt i szybka reakcja. Justyna po wstępnej rozmowie zaproponowała wzór składu oraz okładkę. Doskonale zrozumiała, jak chciałam, aby wyglądał mój e-book. Efekt był bardzo satysfakcjonujący. E-book wygląda profesjonalnie, jest przejrzysty i zwyczajnie dobrze się go czyta, dzięki temu jak został złożony. Kawał dobrej roboty. 🙂
Justyna skupia w sobie kilka cech, które sprawiają, że współpraca z nią jest przyjemnością. Nawiązuje dobry kontakt z klientką, poznaje ją, cierpliwie słucha sugestii, a potem niezwykle trafnie przekształca uzyskane informacje w udaną wizualną propozycję. Formułuje również konkretny plan działania oraz jasno przedstawia szczegóły techniczne i finansowe powierzonego jej projektu. Reasumując, Justyna to osoba bardzo kompetentna, uczciwa i naprawdę godna polecenia.
Justynę poleciła nam córka. To była nasza pierwsza współpraca dotycząca graficznego wizerunku naszej marki z profesjonalnym grafikiem. Praca przebiegała pod znakiem konkretu, rzetelności, zaskakujących pomysłów i bardzo dobrego kontaktu mailowego. Justyna nie narzuca swoich wizji, ale podąża za oczekiwaniami klienta. Wiele podpowiada i wyjaśnia. Bardzo pomocne są filmiki, które nagrywa tłumacząc w prosty sposób, jak radzić sobie z edycją grafik.

Portfolio

Nie sprzedaję kota w worku. Zobacz niektóre z projektów, które zrealizowałam wspólnie z klientami.

projektowanie stron internetowych – kontakt

Wyceń swój projekt!

Kalkulator wyceny