Przejdź do treści

Projekt graficzny online

Potrzebny Ci projekt graficzny? Zapraszam do współpracy. Projektuję grafiki dla biznesu całkowicie zdalnie!

Szukasz grafika?

Świetnie się składa!

Graficzna strona biznesu to nie do końca Twoja bajka? Nic nie szkodzi – chętnie pomogę! Zobacz, jaki projekt graficzny mogę dla Ciebie przygotować. Zróbmy razem coś fajnego!

justyna spyrka grafika content marketing

identyfikacja wizualna

strona internetowa

skład książek i e-booków

justyna spyrka branding grafika

Jak pracuję?

Pracowałam w swoim życiu w bardzo różnych miejscach, od kiosku przez ściankę wspinaczkową aż do własnej działalności. Miałam jednak to szczęście, że cechą wspólną tych doświadczeń była praca z klientem, którą uwielbiam.

W pracy projektowej skupiam się na dokładnym poznaniu Twoich potrzeb i upodobań, bo to one – w połączeniu z moim doświadczeniem i umiejętnościami – decydują o tym, czy efekt naszej współpracy będzie udany.

Stawiam na prostotę komunikacji – nie tylko między nami, ale też w grafikach, które tworzę. Uważam, że czytelność i funkcjonalność to najważniejsze cechy grafik. Ale spokojnie – o estetykę dbam równie mocno 🙂

Uwielbiam korzystać ze zdobyczy technologii, dlatego ze swoimi klientami współpracuję zdalnie. Przygotowane propozycje dostarczam w wersji elektronicznej. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na spotkania i możesz spokojnie zastanowić się nad odpowiedzią. A ja mogę spokojnie mieszkać w ciepłej Hiszpanii i podróżować po niej starym vanem.

Moje portfolio

Nie sprzedaję kota w worku. Zobacz niektóre z projektów, które zrealizowałam dla klientów. A raczej wspólnie z nimi, bo każdy projekt to skuteczna współpraca obu stron.

Opinie klientów

Zadanie, które postawiliśmy przed Justyną, było bardzo trudne, wymagało zaangażowania, wyobraźni i zmysłu przestrzennego. Nie mogliśmy lepiej trafić. Justyna wykazuje inicjatywę i niesamowitą kreatywność, co przyczynia się do genialnych rysunków, które doskonale oddają to, co chcemy przekazać.

Skład książki na najwyższym poziomie. Cały proces, od początku do końca jest spójny z założeniami dotyczącymi zarówno szaty graficznej, jak i wizualnej strony marki. Wysoka dbałość o szczegóły i ogromne zaangażowanie Justyny dodaje plusa do szóstki. Gorąco polecamy współpracę z Justyną!
Polecam współpracę z Justyną. Świetny kontakt i szybka reakcja. Justyna po wstępnej rozmowie zaproponowała wzór składu oraz okładkę. Doskonale zrozumiała, jak chciałam, aby wyglądał mój e-book. Efekt był bardzo satysfakcjonujący. E-book wygląda profesjonalnie, jest przejrzysty i zwyczajnie dobrze się go czyta, dzięki temu jak został złożony. Kawał dobrej roboty. 🙂
Rozpoczynając współpracę z Justyną, wiedziałam, czego chcę, ale kompletnie nie miałam pojęcia, jak się za to zabrać. Po konsultacjach otrzymałam konkretny projekt, dopasowany do moich potrzeb. Dodatkowym plusem była przejrzysta i jasna instrukcja użycia wizualizacji mojej marki w tworzeniu social mediów. Justyna idealnie przygotowała grafiki, które teraz samodzielnie modyfikuję. Transparentność, świetny kontakt, wsłuchanie się w potrzeby klienta i kreatywność to jej ogromne zalety. Polecam Justynę każdemu, kto chce wystartować z nowym projektem, a nie do końca potrafi pokazać graficznie to, co ma w głowie.
Jeżeli zależy Ci na: wysłuchaniu wszelkich Twoich uwag, cierpliwości względem poprawek, a zarazem inspirujących pomysłach, dopilnowaniu aspektów technicznych ułatwiających przyszłe wykorzystywanie grafiki, projekcie zrealizowanym na czas, profesjonalnej pod każdym względem obsłudze, to zdecydowanie polecam współpracę z Justyną.
Justynę poleciła nam córka. To była nasza pierwsza współpraca dotycząca graficznego wizerunku naszej marki z profesjonalnym grafikiem. Praca przebiegała pod znakiem konkretu, rzetelności, zaskakujących pomysłów i bardzo dobrego kontaktu mailowego. Justyna nie narzuca swoich wizji, ale podąża za oczekiwaniami klienta. Wiele podpowiada i wyjaśnia. Bardzo pomocne są filmiki, które nagrywa tłumacząc w prosty sposób, jak radzić sobie z edycją grafik.
Justyna skupia w sobie kilka cech, które sprawiają, że współpraca z nią jest przyjemnością. Nawiązuje dobry kontakt z klientką, poznaje ją, cierpliwie słucha sugestii, a potem niezwykle trafnie przekształca uzyskane informacje w udaną wizualną propozycję. Formułuje również konkretny plan działania oraz jasno przedstawia szczegóły techniczne i finansowe powierzonego jej projektu. Reasumując, Justyna to osoba bardzo kompetentna, uczciwa i naprawdę godna polecenia.

Stwórzmy razem coś fajnego!

Wypełnij formularz kontaktowy. Odezwę się jak najszybciej!

    Interesuje mnie:
    identyfikacja wizualna markiprojekt strony internetowejsocial mediaskład książek i e-bookówinny projekt

    Moje miejsce w sieci:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu kontaktu mailowego. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.