Przejdź do treści

Identyfikacja wizualna marki co to jest

Identyfikacja wizualna marki

Identyfikacja wizualna marki o o wiele więcej niż ładne logo. Spójna paleta kolorów, odpowiednio dobrane fonty i charakterystyczne elementy graficzne sprawią, że klienci z łatwością odróżnią Twoją markę od konkurencji. A Tobie będzie łatwiej przygotowywać kolejne projekty graficzne.

Zobacz przykłady identyfikacji, które zaprojektowałam

Jak powstaje identyfikacja wizualna?

Każdą markę traktuję indywidualnie. Na podstawie cech charakterystycznych Twojej marki współpracujemy przy tworzeniu poszczególnych części identyfikacji: określamy paletę kolorów, dobieramy fonty, projektujemy logo i niepowtarzalne elementy graficzne.

identyfikacja wizualna marki logo projekt

Podstawowa identyfikacja wizualna

 • Paleta kolorów
 • Fonty
 • Moodboard z inspiracjami
 • Księga identyfikacji wizualnej
 • 3 dowolne grafiki do użycia w social mediach


+ BONUSY:
+ 1 pattern lub zestaw 5 okładek do wyróżnionych relacji na Instagramie

OD 1500 ZŁ NETTO

identyfikacja wizualna marki logo projekt

Pełna identyfikacja wizualna

 • Logo – wersja podstawowa
 • Logo – wersje alternatywne
 • Paleta kolorów
 • Fonty
 • Moodboard z inspiracjami
 • Księga identyfikacji wizualnej
 • 5 dowolnych grafik do użycia w social mediach
 • Zestaw elementów personalizowanych (ikony, ilustracje, GIF-y itp.)


+ BONUSY:
+ 1 pattern
+ zestaw okładek do wyróżnionych relacji na Instagramie
+ projekt wizytówki

OD 2500 ZŁ NETTO

projekt strony internetowej

Elementy identyfikacji marki

Paleta kolorów i fonty

Czy wiesz, że o wiele łatwiej zapamiętać zestaw konkretnych barw niż nawet najbardziej charakterystyczne logo? Odpowiednio dobrane kolory wyróżnią Cię na rynku i zapadną w pamięć Twoim klientom. Razem z charakterystycznymi, czytelnymi fontami ułatwią Ci też codzienną pracę.

identyfikacja wizualna marki - kolorystyka
projekt logo ile kosztuje

Logo

Logo to symbol, który w prosty sposób przekazuje najważniejsze informacje o Twojej marce: co, dla kogo i w jaki sposób tworzysz i sprzedajesz. Dobrze zaprojektowane logo zilustruje wartości i misję marki, a dzięki niepowtarzalnej estetyce przypadnie do gustu Twoim klientom.

Moodboard i księga identyfikacji

Moodboard, czyli zbiór inspiracji, to świetne narzędzie do codziennej pracy nad Twoją marką. Księga identyfikacji wizualnej w formacie PDF to instrukcja obsługi graficznej Twojej marki. Koniec z zastanawianiem się, jak ma wyglądać feed na Instagramie czy stopka w mailu! Wystarczy zajrzeć do identyfikacji i już wszystko jasne.

księga identyfikacji wizualne brandbook
zestaw ikon wyroznione relacji

Elementy personalizowane

Twoje i tylko Twoje ikony, własne GIF-y czy zestaw ilustracji to świetna baza do wykorzystania na Instagramie, na stronie internetowej, w formie naklejek lub pocztówek. Bo obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. A w dobie social mediów – jeszcze więcej!

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Wystarczy, że napiszesz w mailu, że interesuje Cię inny zakres projektu, a wszystkie szczegóły oraz cenę ustalimy indywidualnie.

Wszystko zależy od tego, jak dużo elementów mamy do zaprojektowania. Zazwyczaj praca nad identyfikacją trwa od 3 do 6 tygodni. Pamiętaj, że sprawność naszego kontaktu ma wpływ na czas realizacji projektu.

Nie. Wychodzę z założenia, że to Ty jako właścicielka marki będziesz z identyfikacją pracować na co dzień, dlatego to właśnie Ty masz być zadowolona z projektu. Właśnie dlatego nie ustalam limitu korekt. Działamy aż do skutku.

Rozliczenie za projekt następuje w dwóch transzach. Połowę należnej kwoty opłacasz po pierwszym etapie projektu, a drugą część – po jego zakończeniu.

Tak, rozliczamy się na podstawie faktury VAT. Prowadzę działalność gospodarczą w Hiszpanii, dlatego jeśli jesteś zarejestrowana w bazie Europejskich Płatników VAT-u, fakturę wystawię z tzw. obciążeniem odwrotnym. Jeśli nie płacisz VAT-u, do ceny netto należy doliczyć 21% VAT.

Stwórzmy razem coś fajnego!

Wypełnij formularz kontaktowy. Odezwę się jak najszybciej!

  Interesuje mnie:
  identyfikacja wizualna markiprojekt strony internetowejsocial mediaskład książek i e-bookówinny projekt

  Moje miejsce w sieci:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu kontaktu mailowego. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.