Przejdź do treści

Projekt strony internetowej – responsywnej, pięknej i skutecznie sprzedającej – brzmi dobrze? Zapraszam do współpracy!

Projekt strony internetowej

tworzenie stron internetowych

Strona internetowa

W dzisiejszych czasach biznes, który nie istnieje w sieci, nie istnieje w ogóle. Skuteczna, wygodna dla użytkowników i wizualnie dopasowana dla Twojej marki strona internetowa to podstawowe narzędzie sprzedaży – online i offline.

Jeśli...
 • nie chcesz tracić czasu na coś, na czym się nie znasz,
 • masz dość samodzielnego klikania bez efektów,
 • próbowałaś zbudować swoją stronę w darmowym edytorze, ale totalnie nie było tak pięknie, jak obiecywali,
 • masz stronę, która powstała dawno temu, i już nie pasuje ani do Twojej marki, ani do dzisiejszych internetów,
 • chcesz stworzyć swoją pierwszą stronę: wizytówkę, portfolio, bloga…
... jesteś we właściwym miejscu!

Wybierz stronę dla siebie

Wizytówka lub landing
one-page bez zakładek

Idealna jako prosta wizytówka na początek lub jako landing page

W pakiecie dostajesz:

od 2250 zł netto

Strona internetowa
z zakładkami

Najlepsza do pokazania szerszej oferty lub prowadzenia bloga

W pakiecie dostajesz:

od 3500 zł netto

Jak wygląda współpraca?

1

Wstępne spotkanie

Spotkamy się online na pół godziny, aby porozmawiać o Twoich potrzebach i oczekiwaniach względem strony internetowej. To pierwsze spotkanie jest darmowe i do niczego Cię nie zobowiązuje.

2

Wycena i formalności

Przedstawię Ci wycenę, orientacyjny harmonogram prac oraz brief projektu. Po Twojej akceptacji, podpisujemy umowę i płacisz 50% stawki w celu rezerwacji terminu.

3

Estetyka i schematy

Przygotowuję propozycję rozwiązań estetycznych oraz makietę funkcjonalną strony. To czas na pierwsze poprawki, a po akceptacji tego etapu przechodzi dalej.

4

Tworzenie struktury

Ja buduję strukturę strony na bazie przykładowych elementów. Ty w tym momencie zbierasz i przekazujesz mi wszystkie treści, dokumenty i fotografie do umieszczenia na stronie internetowej.

5

Budowanie całości

Zakładka po zakładce, strona po stronie wypełniam strukturę Twoimi treściami. Potem wspólnie poprawiamy ewentualne błędy oraz testujemy, czy wszystko działa
jak powinno.

6

Gotowe!

Twoja strona internetowa już działa! Ja wystawiam Ci finalną fakturę, a Ty – zapraszasz swoich klientów do pachnącego nowością miejsca w sieci.

Dziewczyna tworzy projekt strony internetowej

Twoja rola
w projekcie

Projekt strony internetowej do ogromne przedsięwzięcie, nad którym będziemy pracować wspólnie. Do stworzenia pięknej i funkcjonalnej strony internetowej, będzie nam potrzebna:

 • identyfikacja wizualna Twojej marki,
 • teksty do umieszczenia na stronie, w tym polityka prywatności
  i cookies,
 • zdjęcia oraz grafiki,
 • określone przez Ciebie funkcje i cele strony internetowej,
 • płynny kontakt online w czasie trwania projektu

Nie masz identyfikacji, grafik lub tekstów? Nie szkodzi – grafiki chętnie zaprojektuję, a do tekstów polecę sprawdzone copywriterki i prawniczki.

Strony, które stworzyłam

faq

Cena zależy od zakresu projektu. Ma na nią wpływ między innymi liczba i skomplikowanie stron i podstron do zaprojektowania, a także to, czy konieczne będzie stworzenie personalizowanych grafik. Skorzystaj z kalkulatora wyceny projektu, aby poznać orientacyjną wysokość inwestycji.

Podobnie jak w przypadku ceny – to zależy od poziomu skomplikowania projektu. Orientacyjny czas realizacji projektu określam indywidualnie w czasie tworzenia wyceny.

Nie. Aby stworzyć funkcjonalną i skrojoną na miarę Twojej marki stronę, potrzebujesz identyfikacji wizualnej. Możesz jednak zamówić identyfikację mini w korzystnej cenie jako pierwszy etap prac nad stroną. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Brief projektu zawiera informacje o Twojej marce, jej charakterze, działaniach klientach i konkurencji. Znajdują się w nim także założenia projektu oraz inspiracje do jego realizacji.

Zlecając mi wykonanie strony – o wiele mniej, niż gdybyś wszystko klikała sama. Jednak projekt www to duże przedsięwzięcie. Odbędziemy kilka spotkań online, Twoją rolą będzie też bieżące dawanie mi feedbacku i podejmowanie decyzji. Średnio możesz przyjąć około 2-3 godziny tygodniowo.

Rozliczenie za projekt następuje w dwóch transzach. 50% kwoty wpłacasz z góry w celu rezerwacji terminu. Pozostałą część opłacasz dopiero po zakończeniu projektu.

Tak, rozliczamy się na podstawie faktury VAT. Prowadzę działalność gospodarczą w Hiszpanii, dlatego jeśli jesteś zarejestrowana w bazie Europejskich Płatników VAT-u, fakturę wystawię z tzw. obciążeniem odwrotnym. Jeśli nie płacisz VAT-u, do ceny netto należy doliczyć 21% VAT.

Kalkulator wyceny

Zaznacz w kalkulatorze interesujące Cię elementy projektu, aby uzyskać wstępną wycenę