Szukasz grafika?

Świetnie się składa!

Skoro tu jesteś, to pewnie potrzebujesz pomocy z wizualną stroną Twojej marki. Pozwól, że pokażę Ci, jak i dlaczego to właśnie ja mogę pomóc Ci rozwiązać ten problem.

 

justyna spyrka grafika i branding
justyna spyrka branding grafika

Jak pracuję?

Pracowałam w swoim życiu w bardzo różnych miejscach, od kiosku przez ściankę wspinaczkową aż do własnej działalności. Miałam jednak to szczęście, że cechą wspólną tych doświadczeń była praca z klientem, którą uwielbiam.

W pracy projektowej skupiam się na dokładnym poznaniu Twoich potrzeb i upodobań, bo to one – w połączeniu z moim doświadczeniem i umiejętnościami – decydują o tym, czy efekt naszej współpracy będzie udany.

Stawiam na prostotę komunikacji – nie tylko między nami, ale też w grafikach, które tworzę. Uważam, że czytelność i funkcjonalność to najważniejsze cechy grafik. Ale spokojnie – o estetykę dbam równie mocno 😉

Uwielbiam korzystać ze zdobyczy technologii, dlatego ze swoimi klientami współpracuję zdalnie. Przygotowane propozycje dostarczam w wersji elektronicznej. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na spotkania i możesz spokojnie zastanowić się nad odpowiedzią. A ja mogę spokojnie mieszkać w ciepłej Hiszpanii i podróżować po niej starym vanem.

Opinie klientów

Zadanie, które postawiliśmy przed Justyną, było bardzo trudne, wymagało zaangażowania, wyobraźni i zmysłu przestrzennego. Nie mogliśmy lepiej trafić. Justyna wykazuje inicjatywę i niesamowitą kreatywność, co przyczynia się do genialnych rysunków, które doskonale oddają to, co chcemy przekazać.
Justyna ma nie tylko niespotykany talent do merytorycznego przedstawiania tego, co wie o bullet journalu, ale też robi to z ogromnym zaangażowaniem i całość dopieszcza fantastycznymi zdjęciami! Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy z nią - wszystkie artykuły od niej dostajemy zawsze na czas i w naprawdę interesującej formie.

Zobacz moje realizacje

Cennik

Porozmawiajmy o pieniądzach… Podobno szczęścia nie dają, ale wiadomo – są ważne. Dlatego też nie mam z góry ustalonego cennika. Tworzę niepowtarzalne grafiki, skrojone na miarę potrzeb Twojej marki, dlatego każdy projekt wyceniam indywidualnie po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami, celami i upodobaniami.

Co ma wpływ na cenę projektu? Przede wszystkim jego zakres i stopień skomplikowania. Oprócz tego ważny jest też termin wykonania.

Dzięki indywidualnej wycenie masz pewność, że płacisz dokładnie tyle, ile wart jest Twój projekt. Ty nie przepłacasz, a ja wiem, że dam radę opłacić czynsz. Win-win!

To co, dasz sobie pomóc z wizualną stroną marki?

justyna spyrka wizualna strona marki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu kontaktu mailowego. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.